Hakkımızda


Firmamız ("Bilge Tasarım") 32 yıllık mobilya ve dekorasyon sektöründeki tecrübe ile mobilyaları farklı bir boyutta müşteri memnuniyetine sunmayı ilke edinmiş, kaliteyi değer advetmiş, kurumsal bir kimlikle sektöre başka bir yerden merhaba demeyi hedeflemiştir.

Oduncuk olarak, oyuncakta ithalattan ihracata geçişi hedefleyen yerli, sağlıklı, yüksek katma değerli oyuncak tasarımı ve üretimini hizmet anlayışımız içindeki en önemli ilkelerimizden birisidir.

Marka bağımsız olarak geleceğimizin mimarı olan çocuklarımıza sağlıklı ve güvenli olarak imal edilen ürünlerimizi bilinçli ebeveynlere ulaştırmayı hedeflemiştir.

Ürünlerimizde yerli ve doğal ahşabı tercih ederek, insan sağlığına zarar vermeyen, güvenle kullanılabilecek ürünler tasarlayarak imal etmektedir.

Oduncuk, oyuncak sektöründe hakim bir yapıya sahip olmak için çalışmaktadır. Alternatif renk ve ürünleri, uygun fiyatlı, hızlı ve kaliteli olarak üretebilmektedir. Üretim proseslerini bilmekte ve tüm proseslerde kalite kontrolörlüğünü yapabilmektedir.

Üretilen oyuncakların her biri rengiyle dokusuyla kendine has koku ve ısısı ile yapıldığı ahşabın özelliklerine sahip tek ve özeldir.

Ürünlerimiz çocukların motor becerilerini geliştiren kullanıma hazır veya demonte ürünler olarak sunulmaktadır.